Dnes ráno jsem se snažil na několik meruňků mé mámy (z jejího stromu!) A na řeckém jogurtu.

Oběd byl časný pták, protože mé zbytky nazývaly mé jméno – salát i sendvič. S včerejškem jsem navrhl salát s zbytkem kabobové drůbeže. Další protein mě naplnil tím nejlepším způsobem.

Můj krásný manžel na Pysch Ward: Memoir – Recenze knih

Je to skvělý poslech?
Sdílím rychlé vyhodnocení knihy nabízené na Audible.

Z Amazonu:

Srdcerpová, ale nadějná Corinthians Paulista Dres vzpomínka na mladé manželství, které je předefinováno duševními chorobami a potvrzuje sílu lásky.

Mark i život Giulia společně začali jako pohádková romantika. Padli jako osmnáct, oženili se ve dvaceti čtyřech a brzy začali svůj Santos Laguna Dres vysněný život v San Franciscu. Když však byla Giulia dvacet sedm, zažila děsivou a nepředvídanou psychotickou přestávku, která ji téměř měsíc přistála na psychickém oddělení. Jednoho dne byla živá a dobře upravená; Další byla klamná i sebevražedná a přesvědčila, že její rádi nebyly v bezpečí.

Otázka:
Jakou knihu nebo podcast teď posloucháte ??

05:31

Takže jsem stále neodhalil své nové cíle v oblasti tréninku / cíle v oblasti tréninku pro rok 2012. Stejně jako stále nemohu rozlit všechny podrobnosti o svých plánech (hlavní věci čekají, stejně jako to ještě není v mých rukou). Uvedu to však … před několika týdny jsem se zaregistroval na Santa Rosa Marathon (!!). Je 26. srpna. To není extrémně daleko!

Pak jsem byl zasažen asi jeden další maraton, který prozatím zůstane bezejmenný. Protože nejsem maratonská dívka, znovu zkoumám, zda chci dělat SRM. Požaduji minutu přemýšlet. Ale pokud ano … Požaduji se teď trénovat! To je jen 12 týdnů pryč (a většina plánů tréninku je alespoň tolik, často 16 týdnů)!

Každopádně, pokud požadujete nějaký směr a odpovědnost, neměli byste tento blog zkontrolovat…. Měli byste vést tréninkový deník.

Ženy pozadu věří, že mi trénuji časopisy, poslaly mi jedno, protože si musely uvědomit, že požaduji, abych si složil své cíle (a získal to dohromady)!

Líbí se mi, že existuje místo, kde je možné znovu přezkoumat, jak přesně šel závod!

Mám 2 tréninkové časopisy, které poskytují pryč! Chcete vyhrát jeden?

Komentář s jedním z vašich cílů fyzické zdatnosti nebo dalším závodem.

Jeden další záznam můžete získat spuštěním do mého domu, abyste získali deník osobně. 2 vchody ve vás běží přímo tady z Havaje…

Otevřeno pro nás obyvatele. Zavře se 30/30/12 v poledne.

Pokračujte s nimi:

Poloviční maraton v 10 týdnech tréninkové plánu, stejně jako výpis závodů a tipy

Plán tréninku na polovinu maratonu. Zdarma 10 týdnů Half Marathon Rutin s během i protahovacími dny. Závody zabalení výpisu

Přesně jak dlouho byste měli trénovat na půlmaraton nebo plný maratón – Q&A

Nové běžící obavy z Instagramu @RuneatrePeat Story Box! Dnes jsmeVrchol o novém tréninku běžců pro Th

Ultimate běžící tréninkový program pro všechny úrovně

Nejlepší běžecký plán pro začátečníky, nové běžce a zábavný trénink. 12 týdnů 5k 10k a také poloviční maraton online závod

OC Marathon Training Plan a také kód diskontní sazby závodu

OC Marathon Training Plan a také AZ Alkmaar Dres kód diskontní sazby závodu

Marathon a také napůl maratonský tréninkový plán středních, aby se zrychlil nebo PR. Pro běžce s časovým cílem. Stamina Traini

Marathon Training Den 1 – Video deník?

Začněte Marathon Training Journal. Den 1 zkontrolujte po mém dlouhodobém běhu. Běh a také recepty každodenní aktualizace po dobu příštích 90 dnů

Běžící kalendář časopisu – červenec 2020 zdarma k tisku

Běžící tréninkový kalendář. Zdarma tisknutelný běh jourmal pro červenec 2020. Běh rutinního plánovače pro běžce celé hráze